PROMOCJA RAZY DWA!

1. Makijaż ślubny za darmo od studia Efect dla panien młodych z Bolesławca i okolic, które idą za mąż w tym roku (i wcale nie muszą być klientkami Fotopestki).

2. Makijaż ślubny studia Efect za pół ceny w roku 2012 dla klientek, które korzystają z ofert ślubnej w firmie Fotopestka.pl.

Promocja dotyczy panien młodych z Bolesławca i okolic. Panny młode będą proszone o zgodę na wykorzystanie zdjęć ze stylizacji na stronie studia Efect.

Efect to 13 lat doświadczenia na rynku i pełna fachowość w kosmetyce, stylizacji paznokci, stylizacji rzęs i odnowie biologicznej. Efect to także dystrybutor produktów kanadyjskiej firmy AKZENTZ oraz austriackiej LUXUSLASHES i szkolenia dla stylizacji paznokci i rzęs. POLECAMY!

 

Aby skorzystać z oferty tegorocznej należy skontaktować się ze studiem Efect.

Panie, które chcą skorzystać oferty proszone będą o zgodę na wykorzystanie ich zdjęć ze stylizacji na stronie salonu Efect.

 

 

Dalszym korzystaniem z witryny, wyrażasz zgodę na wykorzystanie cookies. więcej informacji

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Zamknij