Potrzebujesz dobrze prowadzonego firmowego profilu na Facebooku?

Zdjęcia to nie jest jedyna nasza specjalizacja. Od paru lat zajmujemy się także prowadzeniem dla firm profili na Facebooku, począwszy od ich tworzenia czy przekształcania profili osobistych na fanpage a skończywszy na konfiguracji reklam czy promocji facebookowych.

FB pestka

Jeśli chcesz intensywnie używać mediów społecznościowych dla promocji swojej firmy, możemy Ci w tym pomóc.
Wśród naszych klientów jest kilka poważnych firm z Bolesławca i nie tylko. Jedną z nich jest restauracja Piwnica Paryska. Jej fanpage jeszcze w grudniu lubiło zaledwie390 osób, za chwilę będzie miał 800 fanów.

Oprócz prowadzenia profili na FB, You Tube, czy Twitterze zajmujemy się także prowadzeniem i tworzeniem stron internetowych dla firm czy przygotowywaniem dla nich materiałów promocyjnych, od zdjęć, przez filmy, po grafiki. Przygotowujemy także teksty na firmowe blogi i do publikacji.

Jeśli potrzebujesz takiej pomocy, skontaktuj się z nami.

Dalszym korzystaniem z witryny, wyrażasz zgodę na wykorzystanie cookies. więcej informacji

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Zamknij