Fotografowanie Gliniady to przygoda, przyjemność i ciężka praca. Trudno wyjść z tego ze sprzętem i ubraniem niepochlapanym leiwem i niepokrytym pyłem z wysychającej gliny. Trudno wyjść z tego bez podniecenia niesamowitymi rzeczami, które dzieją się podczas Gliniady. Trudno wyjść z tego bez spontanicznej radości.

Te zdjęcia to chęć pokazania przygotowań, zabawy z malowaniem się gliną, parady i zmęczenia po niej. Album ten zawiera zdjęcia z ostatniej jak dotychczas Gliniady zorganizowanej w Bolesławcu. Odbyła się ona w 2014 roku. Złożyłem go dla potrzeb dokumentalnych a nie artystycznych. Mam nadzieję, że za lat parę nie będziemy oglądać Gliniady w Bolesławcu jedynie na zdjęciach.

Bernard Łętowski


Album GLINIADA zawiera ponad sześćdziesiąt zdjęć pokazujących to, jak pełną inwencji i imponującą inicjatywą jest Gliniada. To znakomita pamiątka z Bolesławca i prezent dla każdego, kto ceni sobie reporterskie zdjęcia i wspaniałą bolesławiecką imprezę.

Wymiary 30 na 30 cm, oprawa twarda, 40 stron, nr ISBN 978-83-945340-0-4
Teksty w albumie są w języku polskim, angielskim i niemieckim.

Cena: 59 zł 

Kliknij TUTAJ i zamów album.

 

 

 

 

Wydawnictwo wspierają:

logoparyska

logo_obrys_top

bobrzaniepl

logo-gliniada

Dalszym korzystaniem z witryny, wyrażasz zgodę na wykorzystanie cookies. więcej informacji

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Zamknij