Kim jesteśmy?

Fotopestka to firma fotograficzna otwarta na różnorodność zleceń i wyobraźnię klientów.

Czym się zajmujemy?

Zajmujemy się fotografią ślubną, okolicznościową, reklamową, prasową i sportową. Potrafimy uwiecznić kinderbal w przedszkolu Twojego dziecka i produkty do katalogu Twojej firmy.
Umiemy też zrobić wyjątkową sesję z Tobą w roli głównej.

Możemy zrealizować fotoreportaż dla Twojej gazety lub portalu internetowego albo wykonać tylko jedno niezbędne zdjęcie, którego potrzebujesz.

Zastanów się czego potrzebujesz, a my to sfotografujemy.

Twój ślub

Realizujemy sesje ślubne, dokumentujemy uroczystości w kościele lub USC a także uwieczniamy całe przyjęcia weselne. Możemy również ująć w fotoreportażu przygotowania do ceremonii, czy ostatnią narzeczeńską randkę. Zakres zlecenia zależy od Twojego wyboru. Od Ciebie zależy również miejsce, w którym zrealizujemy sesję.

  • Zdjęcia dostaniecie w albumie z dwudziestoma odbitkami w rozmiarze 15 x 21 cm z załączoną płytą DVD zawierającą co najmniej 500 fotografii z uroczystości ślubnej, wesela i sesji.
  • Nie limitujemy ilości zdjęć, które otrzymacie,
  • Nie utrudniamy dostępu do zdjęć – możecie je kopiować i robić odbitki w dowolnej formie, w wybranym formacie i w dowolnym wybranym przez siebie miejscu (także u nas w konkurencyjnych cenach)
  • Wasze zdjęcia ze ślubu możemy opublikować w specjalnej galerii internetowej do której otrzymujecie login i hasło – wasi goście mogą w prosty sposób zamówić sobie z niej odbitki.
  • Jeśli zechcecie, Wasi goście mogą otrzymać odbitki z Waszymi zdjęciami ślubnymi już na przyjęciu weselnym.
  • Nigdy nie przekraczamy czterotygodniowego terminu oddania zdjęć
  • Kliknij i przeczytaj jak wygląda nasza praca dla Ciebie na Twoim ślubie

Bierzecie ślub? – Mamy dla was kilka rad!

Zdjęcia reklamowe

Jesteśmy w stanie przygotować zdjęcia dowolnych produktów przeznaczone do katalogów, gazetek reklamowych, czy na strony internetowe. Mamy doświadczenie w realizacji tego typu zleceń. Do każdego z nich podchodzimy indywidualnie.

Reporterka

Od wielu lat współpracujemy z portalami internetowymi i gazetami. Możemy zrobić fotoreportaż, zdjęcia ilustracyjne do tekstów, czy portrety bohaterów, o których piszesz. Zamiast wysyłać fotoreportera, po prostu zadzwoń lub napisz i powiedz czego potrzebujesz.

Dokumentacja imprez

Firmowa impreza, konferencja, przyjęcie, chrzest, urodziny – wszystko to jest godne uwiecznienia, choć niekoniecznie za pomocą aparatu w komórce. Jesteśmy otwarci na Twoje potrzeby. Na życzenie możemy zamieścić zdjęcia w specjalnej galerii internetowej do której otrzymacie login i hasło – uczestnicy imprezy mogą w prosty sposób zamówić sobie z niej odbitki.

Sesje fotograficzne

Chcesz zostać modelką lub modelem i potrzebujesz portfolio? Chcesz zrobić oryginalny prezent bliskiej osobie? Proponujemy niepowtarzalne zdjęcia w wybranym przez ciebie lub zaproponowanym przez nas miejscu.

Bez niespodzianek

Pojęcie „dodatkowych kosztów”jest nam obce, raz ustalona cena za zlecenie jest dla nas wiążąca, chyba, że poszerzysz w trakcie pracy zakres zlecenia.

 

Dalszym korzystaniem z witryny, wyrażasz zgodę na wykorzystanie cookies. więcej informacji

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Zamknij